ЭЛЬЗА ТМ - Стулья и столы  для кафе, ресторанов Киев.Барные стулья. Стулья для офиса, основания и опоры для столов, столешницы werzalit,вешалки напольные для одежды, соляные светильники Werzalit
Главная Интернет-магазин Новости О компании Контакты
 
<
Столы
Столешницы для столов
Стулья и кресла
Мебель для дома и аксессуары
Соляные светильники
Фотогалерея наших работ


Подробности Ведущий на свадьбу у нас на сайте. . водопад по стеклу
Кресло modern line модель 180 РА
862 y.e.
Кровать Шарлотта двухспальная
288 y.e.
Кресло 101.1
927 y.e.
Стул Роберт венге
1350 y.e.

Карта Київ

У мережі з'явилася детальна Карта Київ з адресами спортивних клубів та місць активного відпочинку. На сайті x3m.kiev.ua зібрана інформація про всі види активного відпочинку, доступні киянам. Мотузкові парки, тролеї, аеротрубе, зорбінг, повітряні кулі та гірські лижі - екстремали можуть випробувати себе в будь-якому вигляді активного відпочинку. Щоб скористатися картою, потрібно вибрати іконку з видом спорту і перейти по спливаючій посиланням. Там з'явиться інформація про місцезнаходження спортцентра, вартість занять і часу роботи. Ресурс X3m ( «Екстрім») відкритий для спілкування. Якщо ви не знайшли тут улюбленого місця, де звикли отримувати дозу адреналіну, карту можна доповнити, повідомивши адміністраторам сайту потрібну адресу. Переробка сміття - давно є однією з найпроблемніших сфер в нашій країні. Українці щорічно викидають, в загальному, приблизно 12 мільйонів тонн твердих відходів, які накопичуються на 6 тисячах звалищ і полігонів. Вони займають величезні площі і створюють загрозу забруднення навколишнього середовища, але навіть це - не найбільша небезпека, яку представляють завалені сміттям території. Часто люди викидають разом зі звичайними побутовими, такі відходи, які навіть в невеликій кількості завдають величезної шкоди екології. Таким сміттям є - батарейки, енергозберігаючі лампи, термометри, акумулятори, шини, і не тільки. Ефективна утилізація небезпечних відходів всіх цих видів дуже важлива, як для України в цілому, так і для кожного її населеного пункту окремо. І Київ не є винятком. Навіть в столиці нашої країни на вулицях не часто побачиш роздільні контейнери для відсортованого сміття. Ситуація з місцями здачі зазначених вище небезпечних відходів, на жаль, набагато гірше. Такий стан речей не може бути нормальним для міста, який прагне наблизитися до європейського рівня життя. Тому багато киян, не бажаючи забруднювати навколишнє середовище, просто збирають батарейки або люмінесцентні лампи будинку, розшукуючи спеціалізовані точки прийому для них. Тепер цей процес став значно простіше, і будь-який користувач інтернету може легко знайти пункти прийому відходів на Оболоні і в будь-який інший частині столиці.

Супутниковий вид показує Карта Київ, найбільше місто і національну столицю України. Місто розташоване по обидва боки Дніпра в північній центральній частині країни.

Київ - промисловий, науковий, освітній та культурний центр України. У місті проживає близько 2,85 мільйона жителів (у 2013 році). Офіційна мова - українська.

Просто збільште (+), щоб побачити Майдан Незалежності, Майдан Незалежності, центральну площу Києва і центр громадської політичної активності.

У місті проживає Національний університет імені Тараса Шевченка, заснований в 1834 році, вважається найкращим університетом України.

Андріївський узвіз і замок Ричарда Левине Серце, Київ, Україна
Андріївський сон, історичний район в столиці, відомий як «Монмартр Києва», з «Замком Річарда Левове Серце» (побудований в 1902-1904 рр.) Зліва, і барокова Андріївська церква на задньому плані.
Зображення: Р. Лежоев Деякі пам'ятки:
Собор Святої Софії (Східний православний собор Київської Русі) є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, Києво-Печерським монастирським комплексом (Києво-Печерська лавра з дзвіницею Великої Лаври), офіційним сайтом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Майдан (головна площа міста), Український національний музей Чорнобиля (документація з ядерної катастрофи), Державний музей авіації України (радянські технології), Гідропарк (водні види спорту), Київська фортеця (зміцнення XIX століття), Національний художній музей України (український Образне мистецтво ), Київ в мініатюрі (мініатюрний київ), Десятинна церква (перша кам'яна церква в Києві (989 р н.е.), зруйнована в 1240 році монгольськими арміями, а в 1928 році зруйнована радянським режимом), Київський планетарій (шоу з зірками ), Г огольфест (щорічний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва і кіно), Золоті ворота (головна визначна пам'ятка Стародавнього Києва), Пирогів (Відкритий музей народної архітектури та побуту України)

Тут ви знайдете кращі ресторани, клуби, бари, туристичну інформацію та проживання. Від огляду визначних пам'яток до романтики і культури ми надаємо кожному туристу і відвідувачеві Київ найкращу інформацію та поради.
Київ - це прихована перлина Східної Європи
Географічно Київ (Київ) сидить в центрі Європи, всього за три години польоту від U.K. Насправді це схоже на зовсім інший світ. Київ, столиця України, є найкрасивішим містом всіх пострадянських країн. Це місто всього, чого ви найменше очікуєте. Так звана «Мати всіх слов'янських міст», занурена в історію і багата культурою. Київ - стародавнє місто, де зустрічається старий, а Схід зустрічає Захід.

Дата: 17.08.2017.